asd

Collection by Saadet Güler

365 
Pins
 • 
89 
Followers
Saadet Güler

Yarım bir kul tam bir hüzünüm kitabından bir kesit.

Üzülmüşsün, belki de bu dünya ile sınanmışsın, istediklerin verilmemiş, yutkunamıyor, çöküp kalıyor veya hangi yoldan gideceğini bilemiyorsun. Biliyorum... Bu dünyaya “Yoruldum” diye haykırmak istiyorsun avazın çıkana kadar. Ama; Sabretmeyi bırakma, denemeyi bırakma, duayı bırakma! Dünya hâli; her dert bir sonraki derde basamak oluyor. Bir nevi Rabbimiz; bizi başka kayıplara, başka hasretlere, başka yüklere hazırlıyor. Hepsinin ismi şükür ki "İMTİHAN" Sonra tüm yokuşların başında "RABBİN…

#Anlamlı Sözler #Özlü Sözler#Şiir #Edebiyat #Sanat #Akımlar #Yazarlar #Filozoflar

Latince Deyiş

Dum spiro,spero* *Nefes aldığım sürece umut ediyorum. Latince Deyiş

Yaşadığımı İtiraf Ediyorum Kitap Özeti - Pablo Neruda

Serüvenlerle dolu bir yaşam kitabı. Bir haber verme, bir hesaplaşma, lirik bir atılım, dostlara sesleniş, geçmişe ve yarınlara bir ant içmedir onun anıları. Bu anılarda şairin yaşamının bütün duraklar

Yanlış Numara ||texting||

Sima= Nereden tahmin edebilirdim ki işlerin buralara kadar geleceğini? (00:39) Sima= Nereden tahmin edebilirdim bu işi...

1 Soru 1 Cevap on Instagram: “Nefes alırken bile inkisar ve pişmanlık; "Kimse edemez bana benim kadar düşmanlık" Necip Fazıl Kısakürek @sozlukce”

16.5k Likes, 59 Comments - 1 Soru 1 Cevap (@1soru.1cevap) on Instagram: “Nefes alırken bile inkisar ve pişmanlık; "Kimse edemez bana benim kadar düşmanlık" Necip Fazıl…”

Instagram post by Sözlükçe • Aug 21, 2019 at 1:07pm UTC

20.1k Likes, 280 Comments - Sözlükçe (@sozlukce) on Instagram

Huzeyfe Mücahid Osmanoğlu on Instagram: “. Bırakın, bazı insanlarla aranızdan su sızsın. belki de çiçekleriniz böyle yeşerecek.🌿”

Huzeyfe Mücahid Osmanoğlu shared a post on Instagram: “. Bırakın, bazı insanlarla aranızdan su sızsın. belki de çiçekleriniz böyle yeşerecek.🌿” • Follow their account to see 1,967 posts.

Siteyi ziyaret ederek yazının devamını okuyabilirsiniz.

4,938 Likes, 24 Comments - Huzeyfe Mücahid Osmanoğlu (@huzeyfemucahid1) on Instagram: “. “Ok ancak geri çekilerek atılır. Hayat seni zorluklarla geri çekiyorsa, daha büyük bir hedefe…”

Instagram post by Sözlükçe • Nov 11, 2019 at 5:08am UTC

4,333 Likes, 20 Comments - Sözlükçe (@sozlukce) on Instagram