Evenimente Mamaia 2016

Urmareste cele mai noi evenimente din orasul Constanta si Statiunea Mamaia!
14 Pins143 Followers
Trupa Sufletel cu Peter Pan la Harlequin Mamaia - http://activecity.ro/city/constanta/event/trupa-sufletel-cu-peter-pan-la-harlequin-mamaia/

Trupa Sufletel cu Peter Pan la Harlequin Mamaia - http://activecity.ro/city/constanta/event/trupa-sufletel-cu-peter-pan-la-harlequin-mamaia/

Piesa “Scrisori catre Rita” pe scena Harlequin Mamaia - http://activecity.ro/city/constanta/event/piesa-scrisori-catre-rita-pe-scena-harlequin-mamaia/

Piesa “Scrisori catre Rita” pe scena Harlequin Mamaia - http://activecity.ro/city/constanta/event/piesa-scrisori-catre-rita-pe-scena-harlequin-mamaia/

Targ pentru Nunti la Pavilionul Expozitional Mamaia - http://activecity.ro/city/constanta/event/targ-pentru-nunti-la-pavilionul-expozitional-mamaia/

Targ pentru Nunti la Pavilionul Expozitional Mamaia - http://activecity.ro/city/constanta/event/targ-pentru-nunti-la-pavilionul-expozitional-mamaia/

Beach Club

1 Mai Mamaia 2016 – The Mission Dance Weekend - http://activecity.ro/city/constanta/event/1-mai-mamaia-2016-the-mission-dance-weekend/

1 Mai Mamaia 2016 - The Mission Dance Weekend

1 Mai Mamaia 2016 – Le GaGa Mamaia - http://activecity.ro/city/constanta/event/1-mai-mamaia-2016-le-gaga-mamaia/

1 Mai Mamaia 2016 – Le GaGa Mamaia - http://activecity.ro/city/constanta/event/1-mai-mamaia-2016-le-gaga-mamaia/

Festivalul Scoicilor by Chef Catalin Scarlatescu - http://activecity.ro/city/constanta/event/festivalul-scoicilor-by-chef-catalin-scarlatescu/

Festivalul Scoicilor by Chef Catalin Scarlatescu

Festivalul de Peste Durabil Romanesc in Mamaia - http://activecity.ro/city/constanta/event/festivalul-de-peste-durabil-romanesc-in-mamaia/

Festivalul de Peste Durabil Romanesc in Mamaia

Teatru Mamaia – “6 din 49” la Harlequin Mamaia - http://activecity.ro/city/constanta/event/teatru-mamaia-6-din-49-la-harlequin-mamaia/

Teatru Mamaia – “6 din 49” la Harlequin Mamaia - http://activecity.ro/city/constanta/event/teatru-mamaia-6-din-49-la-harlequin-mamaia/

LittleIMPRO – Teatru de Improvizatie la Harlequin Mamaia - http://activecity.ro/city/constanta/event/littleimpro-teatru-de-improvizatie-la-harlequin-mamaia/

LittleIMPRO – Teatru de Improvizatie la Harlequin Mamaia - http://activecity.ro/city/constanta/event/littleimpro-teatru-de-improvizatie-la-harlequin-mamaia/

Pinterest
Search