Madalina Anghelachi

Madalina Anghelachi

5
Followers
35
Following
Sunt convinsa ca multe femei asemenea mie, care se apropie,cel putin teoretic, de jumatatea vietii se vor regasi in povestea mea. Am fost un copil obisnuit, o a
Madalina Anghelachi
More ideas from Madalina
Bujın: Çöpleme denilen ağılı bir ot..wiki'den alıntı. not only,  not just, not the only one-Çinceden İngilizce'ye dönüştürülmüş hali. bujin:pinyin  pinyin:Pinyin ya da Hanyu Pinyin (Çince: 漢語拼音; Hànyǔ Pīnyīn) Standart Mandarin için Çince yazısınında kullanılan romanizasyon sistemidir. Yani her biri ayrı bir ideogram olan Çince karakterlerin Latin alfabesi olarak yazılıp okunabilmesini sağlar. Bu sistem 1979 yılından itibaren Çin Halk Cumhuriyeti hükümeti tarafından resmen benimsenmiştir.

Bujın: Çöpleme denilen ağılı bir ot..wiki'den alıntı. not only, not just, not the only one-Çinceden İngilizce'ye dönüştürülmüş hali. bujin:pinyin pinyin:Pinyin ya da Hanyu Pinyin (Çince: 漢語拼音; Hànyǔ Pīnyīn) Standart Mandarin için Çince yazısınında kullanılan romanizasyon sistemidir. Yani her biri ayrı bir ideogram olan Çince karakterlerin Latin alfabesi olarak yazılıp okunabilmesini sağlar. Bu sistem 1979 yılından itibaren Çin Halk Cumhuriyeti hükümeti tarafından resmen benimsenmiştir.