krov

Collection by Ivana Bogdanovic

9 
Pins
Ivana Bogdanovic
Rzut projektu Opałek III N 2G

Projekt domu Opałek III N 2G+

Rzut projektu Opałek III N 2G

Projekt domu Sopran - usytuowanie na działce

Sopran ciekawa propozycja niewielkiego domu z garażem - DOMY w Stylu

Jednorodzinny, praktyczny dom z poddaszem użytkowym. Na parterze znajduje się kuchnia z jadalnią, pokój dzienny z kominkiem, toaleta oraz kotłownia i garaż. Na poddaszu zaprojektowano trzy wygodne sypialnie i łazienkę. Nad garażem znajduje się dodatkowa przestrzeń, którą można wykorzystać na pracownię, pokój hobby lub dodatkową sypialnię.

Dom w firletkach Dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym.  Do dyspozycji użytkownika 6 pokoi, 1 kuchnia, 2 łazienki, spiżarnia, kotłownia, garderoby, kominek, garaż.

Dom w firletkach

Efektowny projekt domu, którego reprezentacyjny charakter podkreśla frontowa lukarna z podcieniem wejściowym oraz starannie zakomponowane wykończenie elewacji. Stonowana tonacja tynku jest doskonałym tłem dla stolarki w kolorze drewna. Wokół podzielonych szprosami okien zastosowano charakterystyczne opaski. Przestrzeń dzienną domu powiększa wykusz, dzięki przeszkleniom usytuowana w nim jadalnia zyskała bardzo dużą ilość naturalnego światła i widok na ogród. Strefa wypoczynkowa domowników to…

Bella - Dobre Domy Flak & Abramowicz

Bella - Dobre Domy Flak & Abramowicz