roxana ionescu
More ideas from roxana
Annem örerdi biz giyerdik. Şimdi daha iyi anlıyorum ki Çok değerliymiş. Çok doğal ve bütçeye katkısı çok fazla... Kolları ağrısa da yorulsa da hiç vazgeçmedi. Hastaneye gitmeden önce bile hep örerdi. Dikerdi; yaratıcı yönü yüksek..  Akşam kız sanat mezunuydu annem... Canım annem... Ne kadar emeğin var üzerimizde hakkını helal et güzel annem... Şimdi ben örüyorum her ilmekte seni anarak... Bana öğrettiğin her bilgi için Allah razı olsun senden...    Filiz'Ce  #HaticeLokumAzyer #HaticeAzyer…

This site has everything you could possibly want to make with granny squares. Épinglé à partir de grandmotherspatternbook.

EXERCISE ANATOMY: Before/After of the Alexander Technique. You can see how undoing unnecessary downward pressure would result in an adult becoming taller. Click through for more information on how to incorporate the Alexander Technique into your daily life for better health.

EXERCISE ANATOMY: Before/After of the Alexander Technique. You can see how undoing unnecessary downward pressure would result in an adult becoming taller.

кардиган для девочки. | ВЯЗАНИ | For

кардиган для девочки. | ВЯЗАНИ | For