More ideas from Hatice
Find always God in nature 😍

Find always God in nature 😍

#spring #letsparty

#spring #letsparty

Oopsie ekmegi tarifi:  Tarif: 3 yumurta beyazı ve sarısı ayrilir.  Beyazlar kar gibi olana kadar cirpilir. Bir başka kasede ayirdigimiz yumurta sarilari birkaç kaşık lor ve çok az  karbonat cirpilir. Yumurta sarilari karışım yumurta beyazlarina dikkatlice kanştırılır. Ben pişirme kağıdı  serilmiş tepsiye kek döker gibi döktüm. 160 derecede ısıtılmış fırında üzerleri iyice kizarana kadar pisirdim ve kase yardimi ile yuvarlak kestim.

Oopsie ekmegi tarifi: Tarif: 3 yumurta beyazı ve sarısı ayrilir. Beyazlar kar gibi olana kadar cirpilir. Bir başka kasede ayirdigimiz yumurta sarilari birkaç kaşık lor ve çok az karbonat cirpilir. Yumurta sarilari karışım yumurta beyazlarina dikkatlice kanştırılır. Ben pişirme kağıdı serilmiş tepsiye kek döker gibi döktüm. 160 derecede ısıtılmış fırında üzerleri iyice kizarana kadar pisirdim ve kase yardimi ile yuvarlak kestim.

Oopsie ekmeginden tavuklu hamburger.

Oopsie ekmeginden tavuklu hamburger.

Ie vintage!  #romanianblouse #vintage #folk #bohem #chic

Ie vintage! frida kahlo fashion style traditional romantic gypsy folk fashion looks great with flowers in your hair , bright textile art couture necklace or cameos and layers of jewelled bracelets