Evenimente Constanta 2016

Urmareste toate evenimentele din orasul tau!
18 Pinuri2 abonați
1 Mai 2016 Mamaia – SW19 – Sunwaves Festival - http://activecity.ro/city/constanta/event/1-mai-2016-mamaia-sw19-sunwaves-festival/

1 Mai 2016 Mamaia – SW19 – Sunwaves Festival - http://activecity.ro/city/constanta/event/1-mai-2016-mamaia-sw19-sunwaves-festival/

pin 1
Targ pentru Nunti la Pavilionul Expozitional Mamaia - http://activecity.ro/city/constanta/event/targ-pentru-nunti-la-pavilionul-expozitional-mamaia/

Targ pentru Nunti la Pavilionul Expozitional Mamaia - http://activecity.ro/city/constanta/event/targ-pentru-nunti-la-pavilionul-expozitional-mamaia/

Piesa “Scrisori catre Rita” pe scena Harlequin Mamaia - http://activecity.ro/city/constanta/event/piesa-scrisori-catre-rita-pe-scena-harlequin-mamaia/

Piesa “Scrisori catre Rita” pe scena Harlequin Mamaia - http://activecity.ro/city/constanta/event/piesa-scrisori-catre-rita-pe-scena-harlequin-mamaia/

1 Mai Mamaia 2016 – The Mission Dance Weekend - http://activecity.ro/city/constanta/event/1-mai-mamaia-2016-the-mission-dance-weekend/

1 Mai Mamaia 2016 – The Mission Dance Weekend - http://activecity.ro/city/constanta/event/1-mai-mamaia-2016-the-mission-dance-weekend/

1 Mai Mamaia 2016 – Le GaGa Mamaia - http://activecity.ro/city/constanta/event/1-mai-mamaia-2016-le-gaga-mamaia/

1 Mai Mamaia 2016 – Le GaGa Mamaia - http://activecity.ro/city/constanta/event/1-mai-mamaia-2016-le-gaga-mamaia/

Festivalul Scoicilor by Chef Catalin Scarlatescu - http://activecity.ro/city/constanta/event/festivalul-scoicilor-by-chef-catalin-scarlatescu/

Festivalul Scoicilor by Chef Catalin Scarlatescu - http://activecity.ro/city/constanta/event/festivalul-scoicilor-by-chef-catalin-scarlatescu/

Trupa Sufletel cu Peter Pan la Harlequin Mamaia - http://activecity.ro/city/constanta/event/trupa-sufletel-cu-peter-pan-la-harlequin-mamaia/

Trupa Sufletel cu Peter Pan la Harlequin Mamaia - http://activecity.ro/city/constanta/event/trupa-sufletel-cu-peter-pan-la-harlequin-mamaia/

1 Mai Mamaia 2016 – LOFT Mamaia - http://activecity.ro/city/constanta/event/1-mai-mamaia-2016-loft-mamaia/

1 Mai Mamaia 2016 – LOFT Mamaia - http://activecity.ro/city/constanta/event/1-mai-mamaia-2016-loft-mamaia/

1 Mai 2016 Mamaia – Kudos Beach Mamaia - http://activecity.ro/city/constanta/event/1-mai-2016-mamaia-kudos-beach-mamaia/

1 Mai 2016 Mamaia – Kudos Beach Mamaia - http://activecity.ro/city/constanta/event/1-mai-2016-mamaia-kudos-beach-mamaia/

Festivalul de Peste Durabil Romanesc in Mamaia - http://activecity.ro/city/constanta/event/festivalul-de-peste-durabil-romanesc-in-mamaia/

Festivalul de Peste Durabil Romanesc in Mamaia - http://activecity.ro/city/constanta/event/festivalul-de-peste-durabil-romanesc-in-mamaia/

Pinterest • Catalogul de idei al întregii lumi
Caută